22 March 2017
“Mana Eiropa, manas tiesības” — fotokonkurss, ko rīko PSE grupa Reģionu komitejā

“Mana Eiropa, manas tiesības” — fotokonkurss, ko rīko PSE grupa Reģionu komitejā

Nesenie notikumi apliecinājuši, ka nekas nav uzskatāms par garantētu, pat ne mūsu galvenās pamattiesības. Gan ES valstīs, gan ārpus ES pēdējos mēnešos ir notikusi ļaunprātīga varas izmantošana, vardarbība un pārkāptas cilvēktiesības, apdraudot būtiskas eiropeiskās vērtības. 

Kādas ir mūsu pamattiesības? Vai par tām ir vērts cīnīties? Vai no dažām pamattiesībām jāatsakās, lai saglabātu citas? Vai dažas tiesības ir tikai izredzētam personu lokam, nevis ikvienam? Aizstāviet savas tiesības, ņemiet rokās fotoaparātu un uz priekšu! 

ES fotokonkursā “Mana Eiropa, manas tiesības” gan fotoamatieri, gan profesionāli fotogrāfi tiek aicināti savu skatījumu par šo ļoti aktuālo jautājumu atspoguļot fotoattēlā. Lai dalībnieki varētu smelties idejas iedvesmai, konkursa tīmekļa vietnē atrodams “iedvesmas mākonis”.

Konkurss noris līdz 2017. gada 30. jūnijam, un tajā var piedalīties ikviens ES iedzīvotājs, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. 

Šī ir iespēja iegūt jūsu izvēlētu fotoaparatūru vērtībā līdz 2 000 EUR, kā arī trīs dienu kultūras braucienu uz Briseli divām personām.

Trīs labākās fotogrāfijas izvēlēsies žūrija, kuras sastāvā iekļauti gan Reģionu komitejas (RK) Eiropas Sociālistu partijas (PSE) grupas locekļi, kas pārstāv ES vietējās un reģionālās pašvaldības, gan fotopasaules profesionāļi. Turklāt sabiedrība varēs izvēlēties ceturto uzvarētāju, 2017. gada septembrī balsojot tiešsaistē mūsu Facebook vietnē

Uzvarētājus paziņos balvu izsniegšanas ceremonijā, kas notiks 2017. gada ceturtajā ceturksnī Briselē un uz kuru viņus uzaicinās.

Sīkāka informācija par konkursu un reklāmas materiāli ir pieejami konkursa tīmekļa vietnē.

Fotogrāfijas, kas uzvarējušas iepriekšējo gadu konkursos, ir pieejamas RK PSE grupas Flickr kontā.

Kontaktpersonas: 

Samy Benomran 
Samy.benomran@cor.europa.eu 
+32 2 282 22 37

Katja Turck
Katja.turck@cor.europa.eu 
+32 2 282 21 69

Top