22 March 2017
Europos regionų komiteto PES frakcija organizuoja fotografijos konkursą „Mano Europa, mano teisės“

Europos regionų komiteto PES frakcija organizuoja fotografijos konkursą „Mano Europa, mano teisės“

Pastarojo meto įvykiai parodė, kad niekas, netgi mūsų pagrindinės teisės, negali būti laikomos savaime suprantamu dalyku. Pastaraisiais mėnesiais tiek ES valstybėse narėse, tiek ir kitose šalyse susidūrėme su piktnaudžiavimo valdžia, smurto ir pagrindinių žmogaus teisių pažeidimų atvejais, dėl kurių kyla pavojus esminėms Europos vertybėms. 

Kokios yra mūsų pagrindinės teisės? Ar verta dėl jų kovoti? Ar turime atsisakyti tam tikrų teisių, kad galėtume užtikrinti kitas? Ar tam tikros teisės yra tik kai kuriems išrinktiesiems, o ne visiems? Tuomet ginkite savo teises, pasiimkite savo fotoaparatą ir darykite nuotraukas! 

Europos fotografijos konkursas „Mano Europa, mano teisės“ kviečia mėgėjus ir profesionalius fotografus perteikti nuotraukose tai, kaip jie suvokia šį labai aktualų klausimą. Konkurso dalyviai įkvėpimo gali pasisemti konkurso internetiniame puslapyje.

Konkursas vyks iki 2017 m. birželio 30 d., jame dalyvauti gali visi 18 metų sulaukę ES gyventojai. 

Nepraleiskite progos laimėti iki 2 000 eurų vertės Jūsų pasirinktos fotografijos įrangos ir trijų dienų kultūrinę kelionę į Briuselį dviem asmenims.

Vertinimo komisija, kurią sudarys Europos regionų komiteto (RK) Europos socialistų partijos (PES) frakcijos nariai, atstovaujantys vietos ir regionų valdžios institucijoms iš visos ES, ir profesionalūs fotografai, išrinks tris geriausias fotografijas. Be to, mūsų „Facebook“ paskyroje 2017 m. rugsėjo mėn. bus surengtas elektroninis balsavimas, kurio metu visuomenė galės išrinkti ketvirtąjį laimėtoją. 

Nugalėtojai bus paskelbti per apdovanojimo ceremoniją, kuri vyks Briuselyje 2017 m. paskutinį metų ketvirtį ir į kurią jie bus pakviesti.

Daugiau informacijos apie konkursą ir reklaminės medžiagos rasite konkurso interneto svetainėje.

Ankstesnių metų konkursus laimėjusias nuotraukas rasite RK PES frakcijos „Flickr“ paskyroje.

Kontaktiniai asmenys: 

Samy Benomran 
Samy.benomran@cor.europa.eu 
+32 2 282 22 37

Katja Turck
Katja.turck@cor.europa.eu 
+32 2 282 21 69

Top