19 March 2018
Europos regionų komiteto PES frakcija organizuoja fotografijos konkursą „Mano socialinis miestas“

Europos regionų komiteto PES frakcija organizuoja fotografijos konkursą „Mano socialinis miestas“

Visos Europos miestai ir miesteliai – nesvarbu, ar jie yra metropolinėse zonose, ar kaimo vietovėse – susiduria su vis daugiau rimtų socialinių skirtumų tiek galimybių naudotis sveikatos priežiūros ar švietimo paslaugomis, gauti būstą ar įsidarbinti, tiek darbo sąlygų ar palankių sąlygų neturinčių asmenų integracijos į visuomenę srityse.

Kaip užtikrinti, kad kiekvienas jaustųsi miesto dalimi?  Kokiu požiūriu Jūsų miestas yra „socialinis“ ir ką būtų galima padaryti, kad jis taptų dar labiau įtraukesne vieta?  

Europos fotografijos konkursas „Mano socialinis miestas“ kviečia profesionalius fotografus ir mėgėjus įamžinti nuotraukose socialsinius projektus ir (arba) socialinius ryšius savo miestuose ir miesteliuose. Konkurso dalyviai įkvėpimo gali pasisemti PES frakcijos interneto svetainėje

Konkursas vyks iki 2018 m. birželio 30 d., jame gali dalyvauti visi 18 metų sulaukę ES gyventojai. 

Nepraleiskite progos laimėti iki 1 500 eurų vertės Jūsų pasirinktos fotografijos įrangos ir trijų dienų kultūrinę kelionę į Briuselį dviem asmenims.

Vertinimo komisija, kurią sudarys Europos regionų komiteto (RK) Europos socialistų partijos (PES) frakcijos nariai, atstovaujantys vietos ir regionų valdžios institucijoms iš visos ES, ir profesionalūs fotografai, išrinks tris geriausias nuotraukas

Konkurso nugalėtojai bus pakviesti į apdovanojimo ceremoniją, kuri vyks Briuselyje 2018 m. spalio–gruodžio mėn.

Šis konkursas rengiamas bendradarbiaujant su Europos pilietinės visuomenės organizacijų tinklu SOLIDAR, siekiančiu socialinio teisingumo Europoje ir visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie konkursą ir reklaminės medžiagos rasite PES frakcijos interneto svetainėje.

 

Kontaktiniai asmenys 

Samy Benomran 

Samy.benomran@cor.europa.eu

+32 2 282 22 37

 

Katja Turck

Katja.turck@cor.europa.eu

+32 2 282 21 69

Top