19 March 2018
„Minu kogukondlik linn“: Euroopa Regioonide Komitee PESi fraktsiooni fotovõistlus

„Minu kogukondlik linn“: Euroopa Regioonide Komitee PESi fraktsiooni fotovõistlus

Üle Euroopa seisavad väiksemad ja suuremad linnad – nii linna- kui ka maapiirkondades – üha sagedamini silmitsi terava sotsiaalse ebavõrdsusega, olgu siis seoses juurdepääsuga tervishoiule, haridusele, eluasemele või tööhõivele, töötingimustega või ebasoodsas olukorras olevate inimeste integreerimisega ühiskonda.

Kuidas saame tagada, et kõik inimesed tunneksid ennast linna osana? Kui „kogukondlik“ on Sinu linn ning mida oleks võimalik teha, et muuta see kaasavamaks kohaks?  

Euroopa fotovõitlusega „Minu kogukondlik linn“ kutsutakse harrastus- ja elukutselisi fotograafe üles jäädvustama fotole kogukondlikud projektid ja/või kogukondlikud suhted oma linnades. Ideid inspiratsiooni saamiseks leiavad osavõtjad PES fraktsiooni veebilehelt​

Fotovõistlus kestab 30. juunini 2018 ja on avatud kõigile ELi elanikele alates 18. eluaastast. 

See on Sinu võimalus võita kuni 1 500 euro väärtuses fotovarustust võitja valikul ning kolmepäevane kultuurireis kahele Brüsselisse.

Kolm parimat fotot valib välja žürii, mis koosneb Euroopa Liidu kohalikke ja piirkondlikke omavalitsusi esindava Euroopa Regioonide Komitee Euroopa Sotsiaaldemokraatliku Partei (PES) fraktsiooni liikmetest ning elukutselistest fotograafidest.

Võitjad kutsutakse auhinnatseremooniale, mis toimub Brüsselis ajavahemikus oktoober–detsember 2018.

Võistlus korraldatakse koostöös Euroopas ja kogu maailmas sotsiaalse õigluse edendamise nimel tegutsevate kodanikuühiskonna organisatsioonide Euroopa võrgustikuga SOLIDAR.

Lisateave võistluse kohta ja tutvustavad materjalid on saadaval PESi fraktsiooni veebilehel.

 

Kontakt: 

Samy Benomran 

Samy.benomran@cor.europa.eu

+32 2 282 22 37

 

Katja Turck

Katja.turck@cor.europa.eu

+32 2 282 21 69

Top